זמן נייר גם לקטנטנים
חיפוש
  • חלבלוב

זמן נייר גם לקטנטנים

עודכן ב: פבר 5

אז מגיע השלב הזה בו הילדים הקטנים שלנו כבר לומדים לשבת בריכוז לזמן מה, להחזיק עפרון ולאפשר לחיבור בין הדמיון המפותח שלהם והיכולת היצירתית לבוא לידי ביטוי על הנייר. ליכולת הזאת יש חשיבות גדולה בהתפתחות ילדינו והעידוד שלנו כהורים משמעותי מאד.


פיתוח קורדינציה, פיתוח בטחון עצמי, עידוד דמיון ויצירתיות הם רק חלק מהאלמנטים שפעילות כזאת על הנייר יכולה לחזק. בנוסף, ישיבה עצמאית מול נייר היא פעילות מרגיעה ונעימה שתעשה רק טוב לילדכם ולכם. ציור חופשי או מודרך היא דרך ביטוי נפלאה עבור הקטנטנים, שיכולה לקחת אותם לעולמות מופלאים וקסומים כפרי דמיונם.עבודה עם חוברת או דפי עבודה יכולה אף להיעשות כפעילות חברתית. בין אם זאת עבודה בקבוצות קטנות, או עם אחים – ביחד אפשר ליהנות מזמן איכות וחוויה יצירתית מגבשת. זוהי גם דרך חינוכית ללמד את הילדים להיות מסוגלים להתרכז במשימה אחת לאורך זמן ולנסות להתמיד בה לקבלת תוצאה שתסב להם סיפוק ותחושת ביטחון
חלבלובון-צ'יק הוא ספר משחקים בלי הרבה מילים לילדי הגן.

מקום בו הילדים יכולים לצלול לעולם שכולו צבעים, צורות חידות ומשחקים שמתאימים לגילם. בין אם תבחרו לשבת עם ילדיכם וליהנות מזמן יצירה משותף או אם יבחרו בפעילות עצמאית, מובטח לילדכם (וכמובן, גם להורים הגאים..) הרבה כיף ויצירה עם חלבלובון-צ'יק.

0 צפיות

אני רוצה לשמוע 

על מבצעים

פתרונות

חנות

חנות

חלבלוב

חלבלוב

04–664 99 20

info@halavluv.com

בית חנניה, Israel

  • Facebook
  • Instagram